Nagy választék kalandból

Kiemelt állásajánlataink

Autó-barkács osztály árufeltöltő Dunakeszi

Állásajánlat nyomtatása

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 19 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Elérhetőségünk: Auchan Magyarország Kft. 2040 Budaörs, Sport u. 2-4. www.auchan.hu

Az alábbi juttatásokon kívül érdemes hozzánk csatlakozni, mert:
- Van előrelépési lehetőség. Évente több, munkatársaknak kialakított fejlesztési programot szervezünk, amelyek elvégzése után vezetői pozíciót biztosítunk.
- Jó a csapat. Számíthat kollégáira és vezetőire és ők is számítanak Önre.
- A képzési rendszerünk sokrétű, szakmáján belül a legjobbá válhat.

Munkavégzés helye:

  • Auchan Dunakeszi

Juttatások, amelyeket ajánlunk:

  • munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér
  • Többlépcsős prémiumrendszer
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Lehetőség részmunkaidős foglalkoztatási formákra
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Szociális háló-széleskörű élet és balesetbiztosítás
  • Részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
  • Pótlékok: vasárnapi pótlék 50% és műszak pótlék 30%

Feladatok, amelyeket mi kérünk:

  • Az áruosztályok megfelelő működésének biztosítása (árufeltöltés, címkézés, rendezés, tisztaság, megrendelés)
  • A raktárak rendben tartása
  • Információt szolgáltat a vásárlók számára
  • Részt vesz a leltárak előkészítésében és lebonyolításában

Elvárások:

  • Jó fizikai állóképesség
  • Terhelhetőség
  • Kereskedelmi érzék
  • Nyitott vásárlófogadás
  • PrecÍz, pontos, gyors munkavégzés
  • Önállóság

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

  • Küldd el önéletrajzod a regisztrációt követően, vagy
  • Küldd el önéletrajzod a toborzas.dunakeszi@auchan.hu email címre, vagy
  • Add át önéletrajzod a Dunakeszi Áruház vevőszolgálatán: 2120 Dunakeszi, Nádas utca 6.