Nagy választék kalandból

Kiemelt állásajánlataink

Friss önkiszolgáló osztály árufeltöltő Dunakeszi

Állásajánlat nyomtatása

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 19 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Elérhetőségünk: Auchan Magyarország Kft. 2040 Budaörs, Sport u. 2-4. www.auchan.hu

Az alábbi juttatásokon kívül érdemes hozzánk csatlakozni, mert:
- Van előrelépési lehetőség. Évente több, munkatársaknak kialakított fejlesztési programot szervezünk, amelyek elvégzése után vezetői pozíciót biztosítunk.
- Jó a csapat. Számíthat kollégáira és vezetőire és ők is számítanak Önre.
- A képzési rendszerünk sokrétű, szakmáján belül a legjobbá válhat.

Munkavégzés helye:

  • Auchan Dunakeszi

Juttatások, amelyeket ajánlunk:

  • munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér
  • Többlépcsős prémiumrendszer
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Lehetőség részmunkaidős foglalkoztatási formákra
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Szociális háló-széleskörű élet és balesetbiztosítás
  • Részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
  • Pótlékok: vasárnapi pótlék 50% és műszak pótlék 30%

Feladatok, amelyeket mi kérünk:

  • Az áruosztályok megfelelő működésének biztosítása (árufeltöltés, címkézés, rendezés, tisztaság, megrendelés)
  • A raktárak rendben tartása
  • Információt szolgáltat a vásárlók számára
  • Részt vesz a leltárak előkészítésében és lebonyolításában

Elvárások:

  • Jó fizikai állóképesség
  • Terhelhetőség
  • Kereskedelmi érzék
  • Nyitott vásárlófogadás
  • PrecÍz, pontos, gyors munkavégzés
  • Önállóság

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

  • Küldd el önéletrajzod a regisztrációt követően, vagy
  • Küldd el önéletrajzod a toborzas.dunakeszi@auchan.hu email címre, vagy
  • Add át önéletrajzod a Dunakeszi Áruház vevőszolgálatán: 2120 Dunakeszi, Nádas utca 6.