Nagy választék kalandból

Kiemelt állásajánlataink

Jelentkezés duális képzésre SZIE hallgatók részére 2017

Állásajánlat nyomtatása

A hirdetésre érettségizettek és a Szent István Egyetem Élelmiszertudományi Kara nappali tagozatára jelentkezők regisztrálását várjuk!

A Szent István Egyetem Élelmiszertudományi Kara és az Auchan Magyarország Kft. kidolgozott egy gyakorlatorientált duális képzést, melynek keretében a SZIE Élelmiszermérnök alapképzésben résztvevő hallgatók elméleti képzésük mellett a kereskedelemben szerezhetnek szakmai gyakorlatot. A duális képzés célja, hogy megtaláljuk a jövő szakembereit, elindítsuk őket a pályán, megismertetve velük a kereskedelmi szakma alapjait.

Feladatok:

  • A teljes duális képzés időtartama 7 félév, tehát 3,5 év, azaz tanévenként összesen 26 hetet töltesz az iskolapadban és 22 hetet, majd egy teljes szakmai gyakorlati félévet az Auchan Magyarország Kft.-nél. Ezalatt az idő alatt a főiskolán megszerzett elméleti ismeretek mellett az Auchannál sajátíthatod el a hipermarket szakmát, megismerheted és részese lehetsz egy multinacionális vállalat mindennapjainak. Vállalatunk egyik alapértéke a fejlődés, ezért nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy gyakorlatodat töltve nálunk akár több szakterület munkájába is betekintést nyerhess és alapos, gyakorlati tudást szerezz a kereskedelem, a marketing vagy akár a logisztika területén. Már első naptól kezdve kereskedelmi feladatokat végzel és valódi felelősséggel rendelkezel.

Elvárások:

  • érettségi

Munkavégzés helye:

  • Auchan Budaörs

Egyéb információk:

  • A felvételi folyamata:
  • A beérkezett jelentkezők között előszűrést végzünk.
  • A kiválasztott hallgatókat június 1. után meghívjuk egy csoportos találkozóra, melynek során bemutatjuk az áruházláncot, a vállalati környezetet és a gyakorlati lehetőséget, valamint válaszolunk a felmerülő kérdésekre, és egyúttal tovább szűkítjük a felvételi eljárásban résztvevő hallgatók körét.
  • A csoportos meghallgatáson továbbjutottakat személyes interjúra kérjük fel, ahol olyan kérdéseket teszünk fel, amelyek segítenek megismerni téged, az erősségeidet, képességeidet, és bizonyíthatod a rátermettségedet.
  • 2016. július 1-től tájékoztatunk a sikeres felvételről és a további teendőkről.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Érettségi