Állásajánlat nyomtatása

Állásajánlat: Hentes

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 16 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Elérhetőségünk: Auchan Magyarország Kft. 2040 Budaörs, Sport u. 2-4.
Web: www.auchan.hu

Az alábbi juttatásokon kívül érdemes hozzánk csatlakozni, mert:
- Van előrelépési lehetőség. Évente több, munkatársaknak kialakított fejlesztési programot szervezünk, amelyek elvégzése után vezetői pozíciót biztosítunk.
- Jó a csapat. Számíthat kollégáira és vezetőire és ők is számítanak Önre.
- A képzési rendszerünk sokrétű, szakmáján belül a legjobbá válhat.

Feladatok:

  • Az áruosztályok megfelelő működésének biztosítása jó minőségű termékek előállításával (valamint árufeltöltés, címkézés, rendezés, tisztaság)
  • A raktár és a műhely rendben, és tisztán tartása
  • A vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása
  • A termékek megfelelő minőségének napi ellenőrzése
  • Higiéniai és minőségi követelmények (HACCP), gyártástervek betartása
  • Részt vesz a heti leltárban

Juttatások, amelyeket ajánlunk:

  • A munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér amely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Erzsébet utalvány
  • Többrétű prémiumrendszer
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény a próbaidő után
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • Pótlékok: vasárnapi pótlék 50% és műszak pótlék 30%

Feladatok:

  • Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű hús- és hentesáru legyen elérhető.
  • A csont nélküli húsrészek darálása, szeletelése, kockázása, vagy csíkozása a vásárló kérésének megfelelően
  • A csontos húsrészek csontozása, szeletelése, felszúrása a vásárló kérésének megfelelően
  • Fogadja a vásárlókat, tanácsokkal segíti őket, megkönnyíti választásukat
  • Felügyeli a friss áru útját az átvételtől az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást.
  • A termékek fogyaszthatósági, illetve minőség megőrzési idejét figyelemmel kíséri, szükség esetén elvégzi a leértékelés folyamatát.
  • Az áru lemérése, csomagolása, értékesítése.
  • Részt vesz vásárlói kóstoltatások megvalósításában.
  • A raktárak rendben tartása.
  • Részvétel a leltárak előkészítésében és lebonyolításában.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó fizikai teherbíró képesség
  • Időbeosztásbeli rugalmasság
  • Élelmiszer eladó, bolti hentes, hentes végzettség előny

Munkavégzés helye:

  • Auchan Törökbálint

  • Küldje el önéletrajzát regisztrációt követően, vagy
  • Küldje el önéletrajzát a allas@auchan.hu email címre, vagy
  • Adja át önéletrajzát a törökbálinti Auchan áruház vevőszolgálatán, cím: 2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.