Nagy választék kalandból

Kiemelt állásajánlataink

Előkészítési munkatárs - teljes vagy részmunkaidőben

Állásajánlat nyomtatása

Dinamikusan fejlődő internetes kereskedelmi üzletágunkba keresünk kollégákat Törökbálintra, előkészítési munkatárs (picker) pozícióra, teljes vagy részmunkaidőben.

Az alábbi juttatásokon kívül érdemes hozzánk csatlakozni, mert:
- Van előrelépési lehetőség. Évente több, munkatársaknak kialakított fejlesztési programot szervezünk, amelyek elvégzése után vezetői pozíciót biztosítunk.
- Jó a csapat. Számíthat kollégáira és vezetőire és ők is számítanak Önre.
- A képzési rendszerünk sokrétű, szakmáján belül a legjobbá válhat.

Juttatások, amelyeket ajánlunk :

  • Induló bruttó bér 234.000* forint próbaidőt követően, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Erzsébet utalvány
  • Többrétű prémiumrendszer
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény a próbaidő után
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • Pótlékok: vasárnapi pótlék 50% és műszak pótlék 30%

* A havi jövedelem magában foglalja az alapbért, különböző pótlékokat, túlórát, prémiumot, és egyéb béren kívüli juttatásokat.

Feladatok, amelyeket mi kérünk:

  • A legjobb minőségű termékek előkészítése az internetes vásárlók részére
  • Előkészített vásárlói listák alapján az áruház és a raktár területéről a megfelelő mennyiségű és minőségű termékek összekészítése
  • Eladótérben a vásárlók kedves kiszolgálása és információ adás az online bevásárlásról
  • Saját raktárunk árukészletének töltése
  • Saját munkaeszközök tisztán tartása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Jellemzően reggeli műszakok vállalása
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Önállóság
  • Nyitott vásárlófogadás

Munkavégzés helye:

  • Internetes kereskedelmi üzletág - Törökbálint

  • Küldje el önéletrajzát regisztrációt követően, vagy
  • Küldje el önéletrajzát a allas@auchan.hu email címre, vagy
  • Adja át önéletrajzát a törökbálinti Auchan áruház vevőszolgálatán, cím: 2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.