Nagy választék kalandból

Kiemelt állásajánlataink

Pénztár host és hostess

Állásajánlat nyomtatása

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 19 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Az alábbi juttatásokon kívül érdemes hozzánk csatlakozni, mert:
- Van előrelépési lehetőség. Évente több, munkatársaknak kialakított fejlesztési programot szervezünk, amelyek elvégzése után vezetői pozíciót biztosítunk.
- Jó a csapat. Számíthat kollégáira és vezetőire és ők is számítanak Önre.
- A képzési rendszerünk sokrétű, szakmáján belül a legjobbá válhat.

Juttatások, amelyeket ajánlunk:

  • Induló bruttó bér 234.000* forint próbaidőt követően, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Erzsébet utalvány
  • Többrétű prémiumrendszer
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény a próbaidő után
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • Pótlékok: vasárnapi pótlék 50% és műszak pótlék 30%

* A havi jövedelem magában foglalja az alapbért, különböző pótlékokat, túlórát, prémiumot, és egyéb béren kívüli juttatásokat.

Feladatok, amelyeket mi kérünk:

  • Vásárlók fogadása és áthaladásának biztosítása a pénztáron
  • Pénztárgép kezelése és pontos pénztárblokk készítése
  • Pontos pénzkezelés
  • Információkat szolgáltat a vásárlók számára

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, becsületesség
  • Pontosság, precizitás
  • Jó megjelenés, mosoly
  • Időbeosztásbeli rugalmasság

Munkavégzés helye:

  • Auchan Törökbálint

Pozíciószint:

  • Beosztott

  • Küldje el önéletrajzát regisztrációt követően, vagy
  • Küldje el önéletrajzát a allas@auchan.hu email címre, vagy
  • Adja át önéletrajzát a törökbálinti Auchan áruház vevőszolgálatán, cím: 2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.