Kiemelt állásajánlataink

Karbantartó

Állásajánlat nyomtatása

Az Auchan Retail Magyarország 19 áruházat, egy szupermarketet, 18 diszkont üzemanyag-töltőállomást és online áruházat üzemeltet közel 7 000 fő munkavállalóval. A vállalat jelentős gazdasági szereplővé vált az elmúlt 20 évben az eddigi, mintegy 200 milliárd Ft értékű magyarországi beruházással. Az áruházlánc széles választékáról és diszkont árairól ismert. Az Auchan elkötelezett azért, hogy jobbá tegye vásárlói, munkatársai és partnerei életét, és hozzájáruljon a lakosság életminőségének javításához.

Azonosító: 1442

Munkavégzés helyszíne: 1239 Budapest, Bevásárló utca 2. (Auchan Soroksár)

Munkaviszony: Határozatlan idejű

Jelentkezési határidő: 2018.05.30

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • Mert biztosítjuk a lehetőséget a fejlődésedhez komplex képzéseinkkel!
  • Nálunk nem csak a kiváló hangulat adott, de a társaság is!
  • Nincs két egyforma kereskedelmi nap, ezért a kaland garantált!
  • Szakmai tudásodat gyakorlás mellet még bővítheted is!

Szeretnél egy új kaland részese lenni ? Csatlakozz hozzánk!

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához?

  • Áruházban található munkaeszközök és berendezések
    kifogástalan működésének biztosításával
  • Eszközök és berendezések karbantartásával
  • Berendezések szervizlapjainak vezetésével
  • Áruházban található eszközök és berendezések
    ismeretével
  • Külső vállalatok által végzett szerviztevékenységek
    ellenőrzésével, felügyeletével
  • Műszaki leírások, illetve rajzok használatával,
    ismeretével
  • Hibák felismerésével és önálló, gyors elhárításával
  • Adott esetben kapcsolattartással a külső karbantartó
    vállalkozásokkal

Rád várunk, ha rendelkezel:

  • Szakirányú végzettséggel (Villanyszerelő/
    Elektronikai műszerész / Általános Géplakatos/Általános Gépszerelő/Élelmiszer gépszerelő/Háztarási gépszerelő/Épületgépészeti szerelő/Hűtőgép szerelő/Autószerelő valmelyikével
  • Biztonságtechnikai előírások ismeretével

TE vagy a legalkalmasabb a pozíció betöltésére, ha:

  • Elhivatott vagy a szakma iránt
  • Precíz és pontos vagy
  • Nem riadsz vissza a fizikai munkavégzéstől
  • Önálló vagy és motivál, ha felelős lehetsz a rád bízott
    feladatokért

Előnyt jelent számodra:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat / saját szakmai tapasztalatod

Juttatások, amelyeket ajánlunk:

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes
    alapbér, mely a teljesítmény arányában
    továbbfejlődik!
  • Erzsébet utalvány
  • Többrétű prémiumrendszer
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Pótlékok: vasárnapi pótlék 50% és műszak pótlék 30%
  • Rekreációs lehetőségek

További információ

  • +36 1 8888 711
  • allas@auchan.hu
  • www.auchan.hu
  • 1239 Budapest, Bevásárló utca 2.