Kiemelt állásajánlataink

Vásárlói kapcsolatokért felelős manager

Állásajánlat nyomtatása

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 16 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Elérhetőségünk: Auchan Debrecen, 4031 Debrecen, Kishatár u. 7.
Email: allas@auchan.hu

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • Mert biztosítjuk a lehetőséget a fejlődésedhez komplex képzéseinkkel!
  • Nálunk nem csak a kiváló hangulat adott, de a társaság is!
  • Nincs két egyforma kereskedelmi nap, ezért a kaland garantált!
  • Szakmai tudásodat gyakorlás mellett még bővítheted is!

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:

  • Minimum középfokú végzettséggel, és vásárlófogadási tapasztalattal
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel
  • Vezetői szemlélettel
  • Kreatív és proaktív gondolkodásmóddal
  • Csapatjátékos vagy!

Előny:

  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Nagy létszámú csapat koordinálásában szerzett tapasztalat

Fő feladataid:

  • Vásárlói meghallgatások, NPS felmérések lebonyolítása
  • A vásárlói igényekre választ adó akcióterv elkészítése, éltetése
  • Bizalomkártya eredmények követése, aktivitások, promóciók szervezése, lebonyolítása
  • Új szemlélet kialakítása, éltetése
  • Beosztás készítés, csapat koordinálása, fejlesztése

Juttatások, amelyeket ajánlunk:

  • A munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér
  • Egyéni havi és féléves prémiumrendszer
  • Áruházi eredményekhez kapcsolódó prémium 3 havonta
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Szociális háló-széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
  • 50% vasárnapi bónusz

Munkavégzés helye:

  •   Debrecen

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Főiskola/Egyetem