Nagy választék kalandból

Kiemelt állásajánlataink

Pénztár manager Auchan Fót

Állásajánlat nyomtatása

Az alábbi juttatásokon kívül azért érdemes hozzánk csatlakozni, mert:
• Kiemelkedő színvonalú és személyre szabott, integrációs és szakmai képzési rendszerben vehetsz részt. Nem csak a szakmai, hanem egyéb képességeidet is fejleszteni tudod.
• Munkacsoportok, szinergiák résztvevőjeként stratégiai döntésekbe vonunk be.
• Jó a csapat. Nyílt és őszinte a kommunikáció.
• Fejlesztési programokban vehetsz részt. Személyre szabott karrierépítési lehetőségek várnak Rád.

Ajánlatunk

  • A munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér
  • Egyéni havi és féléves prémiumrendszer
  • Áruházi eredményekhez kapcsolódó prémium 3 havonta
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Szociális háló-széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek (áruházi pihenőszoba, támogatott sportolási lehetőségek)
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
  • 50% vasárnapi bónusz

Feladatok:

  • Meghatározod a munkaszervezést, biztosítod a vásárlók várakozás mentes áthaladását a terepen.

  • A pénztár szektor egységeit (pl. benzinkút, főpénztár stb.) irányítod.

  • Kapcsolatot tartasz az áruház kereskedelmi szektoraival, valamint a központtal.

  • Kezeled az áruház bevételét a szabályok és procedúrák szerinti.

  • Felelős vagy egy 20-30 fős pénztár hostess csoport eredményeiért, értékeled illetve képzésekkel fejleszted őket.

  • Biztosítod az információáramlást a pénztár szektor és az áruház többi egysége között.

  • Mosolygós és udvarias vásárló fogadást garantálsz

Elvárások:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • pályakezdő vagy, esetleg 1-2 éves munkatapasztalatod van
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (Excel, Word, Power Point)
  • vásárlóközpontú, rugalmas embernek tartod magad, és szeretsz csapatban dolgozni
  • kitűnő problémamegoldó képességgel, szervezőkészséggel és döntőképességgel rendelkezel
  • eredményorientáltnak, nagy munkabírásúnak és a szakma iránt nyitottnak érzed magad
  • jellemző rád a kreativitás, empátia, önfejlesztő képesség és tudatosság egyaránt

Munkavégzés helye:

  • Auchan Fót

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem